АТ “Чернігівобленерго” відвідав Міністр енергетики України


8 вересня з робочим візитом АТ «Чернігівобленерго» відвідали Міністр енергетики України Герман Галущенко та його перший заступник Юрій Власенко – ознайомились з роботою підприємства, проблемами, з якими воно зіштовхнулося після активної фази бойових дій на Чернігівщині, а також перспективами подальшого розвитку електроенергетики в області.
– У майбутньому ми хочемо змінити ту структуру енергетичної системи, яка в Україні є зараз, – наголосив Міністр енергетики. – Аби після перемоги не відновлювати старе, а використовувати нові технології і підходи згідно з кращими світовими практиками. Він зазначив, що зараз підприємства енергетичної галузі мають гарну змогу випробувати ті зразки обладнання, якого раніше в Україні не було, визначити найкраще і в подальшому проводити поточні та капітальні ремонти електромереж уже із його застосуванням.
– Дійсно, багатьма матеріалами та устаткуванням, які надійшли нам з інших країн, ми користуємось вперше, – говорить Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Михайло Ільницький. – На жаль, в період активних бойових дій, коли щодня доводилось проводити чимало ремонтів (причому швидко і в екстремальних умовах), такого у нас не було. Зате тепер ми добре знаємо, що в такий час знадобилося б найбільше, а тому можемо допомогти практичними порадами нашим колегам, які і досі ремонтують мережі під обстрілами, наприклад енергетикам Миколаївщини та Харківщини.

На важливості безперебійної роботи енергетичних підприємств України загалом і АТ «Чернігівобленерго» зокрема наголосили і представники місцевої влади – перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Синенко, які також були присутні на зустрічі.
Візит керівництва Міністерства енергетики України не обійшовся без приємностей. Почесними грамотами Кабінету Міністрів України «За особисту мужність та самовідданість при виконанні заходів із забезпечення електропостачання Чернігівської області під час активних бойових дій» Герман Галущенко нагородив:
Віктора Олександровича Бояринцева – водія автотранспортних засобів Чернігівської дільниці служби транспорту і логістики;
Сергія Володимировича Матвеєнка – провідного аудитора відділу внутрішнього аудиту;
Ігоря Петровича Саковського – провідного інженера (з тепловізійного контролю) служби діагностики, ізоляції і захисту від перенапруги;
Юрія Васильовича Шалупню – водія автотранспортних засобів Чернігівської дільниці служби транспорту і логістики.
І ще дві нагороди – Почесні грамоти «За активну участь у роботі обласної профспілкової організації, за підтримку своєю працею колег, Товариства, області, держави, за проявлену особисту мужність та самовідданість при виконанні заходів із забезпечення електропостачання Чернігівської області під час бойових дій в умовах режиму воєнного стану та з нагоди свята – Дня Незалежності Україні» – чернігівським енергетикам вручив Голова Незалежної галузевої профспілки енергетиків України Сергій Лісін. Дісталися вони:
Максиму Валерійовичу Храпатому – майстру першої групи Чернігівської виробничої дільниці №2 Північної зони обслуговування служби ліній 35 кВ і вище;
Сергію Васильовичу Катіману – водію автотранспортних засобів служби транспорту і логістики.
Сергій Лісін зазначив, що зараз профспілкові організації НПЕУ усіх Операторів систем розподілу активно залучені у волонтерську роботу, між організаційними ланками профспілки із самого початку повномасштабної війни здійснюється взаємна координація дій, запроваджуються благодійні акції для збору коштів мобілізованим працівникам, надається всебічна допомога пораненим бійцям, які знаходяться на лікуванні, та членам профспілки, які втратили житло або домівки яких зазнали руйнувань від війни.
Звертаючись до Міністра енергетики України Германа Галущенко, Голова Профспілки зазначив, що вже більш ніж півтора роки не відбувалося збільшення витрат на оплату праці в структурі тарифів на розподіл електричної енергії. «Прошу Вас, шановний Германе Валерійовичу, як керівника центрального органу виконавчої влади, який формує державну політику у сфері енергетики, зі свого боку долучитися до вирішення проблеми щодо підвищення рівня оплати праці працівників енергорозподільчих компаній», – зазначив він.
Більше інформації за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *